SLUŽBY

K spektru našich činností patrí nielen predaj CAD/CAM softvérov, ale aj možnosť vzdelávania a technickej podpory. Pomáhame tak zvyšovať spôsobilosť našich partnerov a zákazníkov. Neustále zdokonaľovanie schopností, znalostí a zručností je v súčasnej dobe zásadným prvkom pre zvyšovanie konkurencieschopnosti na trhu. Záruka poskytovania kvalitných služieb je predpokladom úspechu.

Distribúcia softvérov

Potrebujete kresliť technický výkres, konštruovať alebo obrábať dielce rýchlo, zároveň efektívne? Predávame softvéry SpaceClaim a SprutCAM, ktoré sú pre Vás ideálnou voľbou.

Školenia

Po objednaní softvéru SpaceClaim alebo SprutCAM Vám ponúkame aj možnosť školenia, kde si budete môcť osvojiť mnoho vynikajúcich funkcií nami ponúkaných softvérov.

Technická podpora

Ak počas používania softvéru narazíte na problém, my Vám radi pomôžeme. Sme skúsení a veľmi ochotne Vám poradíme. Stačí nás kontaktovať a akonáhle bude možné, ozveme sa Vám.

Konvertovanie 2D/3D CAD dát

Táto služba je určená zákazníkom, ktorý prijímajú od svojich partnerov CAD dáta, ktoré však nedokážu otvoriť a to z dôvodu, že nemajú k dispozícií CAD softvér alebo ak majú tak ich CAD systém nedokáže ten formát otvoriť.

2D/3D konštruovanie

Ponúkame komplexné riešenia jednoúčelových strojov, ďalej montážnych, meracích, strojných prípravkov. Pracujeme s moderným 3D CAD softvérom SpaceClaim.